Berk beyin enerjisi, güler yüzü ve profesyonelliğiyle çok eğlenlendiğimiz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bir çekim gerçekleştirdik. Çektiği harika fotograflarla bu özel anımızı unutulmaz kıldı 🙂 Ayrıca Berk beyin işini severek yapmasının etkisi ve dakikliğiyle çekim öncesi ve sonrasını da çok güzel izlenimlerle tamamladık 🙂 Berk bey ile tanışmış olmaktan ve bu özel anımızı paylaşmaktan büyük mutluluk duyduk 🙂

Sinem & Yücel
Berk Bey, profesyonelliği ve pozitifliği ile çok başka bir fotoğrafçı. Bugun albümümüzü de aldık, ve hem fotoğraflar hem de albüm harikalar! Iyiki Berk Saraç ile çalışmışız diyoruz. Berk Bey elinize sağlık, herkese tavsiye ederim.
Aylin & Can

Hayatımızın en önemli gününde, heyecandan nikah şekerlerini dahi unutacak kadar karmaşık bir halde iken ben ve eşimi son derece sakinleştirip o gün bizim en rahat zamanları geçirmemizi sağlayan, inanılmaz başarılı fotoğrafçımızdır.

Beyza & Beyazıt

1-2 gün içerisinde çekimi yapmaya karar verdik ve her şey çok ani gelişti. Mevcut tüm streslere bir de poz verme stresi eklendi benim için. Oğuz inanılmaz rahattı ama bir türlü poz veremiyordum. Berk’in sonsuz sabrı ve telkin edici sözleriyle 10 dakika sonra etraftaki kimseyi umursamadan 40 yıllık modeller gibi rahat poz vermeye başladık. Dünyalar tatlısı bir insan, inanılmaz pozitif, ve başarılı bir göz. İyi ki birbirimizden pozitif enerji almışız, iyi ki o da bizimle çalışmak istemiş 🙂 Bu özel günlerinizi kafanızda soru işareti olmadan emanet edebileceğiniz kalitede bir insan ve bir fotoğrafçı 🙂

Gözde & Oğuz

Bazı seyler için iyiki yapmışım dersiniz ya Berk ile yaptığımız fotoğraf çekimi tam da öyle bir durum 🙂

Malum birisinin karşısında poz vermek ve iletişim kurmak hiç çok kolay değil ama bu kadar eğlenceli ve rahat olabileceğini, sanki arkadaşımızmış gibi hissedeceğimizi tahmin etmemiştim. Bence Berk’in çok pozitif bir enerjisi var, işini keyifle yapıyor ve zevk sahibi. İşte bu güzel karelerin sırrı bunlar. Tarzımızı ve bizi çok iyi anladığını düşünüyorum ve her baktığımda içimi açıcak fotoğraflar için sana çok teşekkür ediyorum 🙂

Nihan & Mert

Kına ve düğünümüzdeki güzel anıları unutulmaz kılmak için Berk sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar tüm özverisiyle profesyonel bir fotoğrafçının daha çok bir arkadaş dost olarak yanımızdaydı.

Motivasyonu kendinden emin hali tüm yoğun vede yorgunluğuna rağmen gülümseyen yüzüyle bize fotoğraf çekimi esnasında güzel vakit geçirmemize ve harika pozlar vermenize yardımcı oldu. Berk’i size uzun uzadıya anlatmak isterdik ama bizce Berk anlatılmaz yaşanır diyerek klasik bir cümleyle özetliyorum.

Çekimlerde yaptığı yönlendirmeler düzeltmeler vede üslubuyla gün boyunca bizi çok rahatlattı neticesinde birbirinden güzel bakmaya doyamadığım baktıkça keyif aldığımız muhteşem fotoğraflarımız çıktı ortaya. Herkese kesinlikle gözü kapalı vede gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz Berk’i. Güzel günlerinizi özel fotoğraflarla hatıralarını kazımak ve de ölümsüzleştirmek için hemen Berk’i arayın. Tekrardan güzel fotoğraflar vede emeğin için çok teşekkür ederiz.

Gülşen & Ali

Düğün hazırlıkları sırasında bizim için en önemli adımlardan bir tanesiydi Berk ile görüşmek ve buluşup konuşmamızın ardından bize verdiği pozitif enerji ile kararımızı gönül rahatlığıyla vermiştik. Save The Date çekimi günü geldiğinde ise nasıl poz vereceğimizi bilememenin stresi sarmıştı. Fakat Berk bu stresi ortadan kaldırıp günün tadını çıkarmamızı öyle güzel sağladı ki sonunda bizim gibi nasıl poz vereceği konusunda tedirgin ve pek de fotojenik olmayan çiftten böyle güzel kareler çıkardı. İyi ki de seninle çalışmışız. Emeğine sağlık Berk 🙂 Şimdi sabırsızlıkla o özel günü ve Berk’in sayesinde ortaya çıkacak nefis kareleri bekliyoruz 🙂

Merve & Hakan

Hayatımızın en heyecanlı anlarıydı bizim için. Bizim için sonsuz mutluluğa giden bir yoldu ve sen bu mutluluğumuzu çektiğin birbirinden eşşiz fotoğraf kareleriyle süsledin.

Dışardan bakıldığında profesyonel bir fotoğrafcı deselerde benim için bir dost bir arkadaşsın.

Yurtdışında olmam nedeniyle seninle hep telefonda fikir alışverişi yaptık. Tek istediğim herşeyin yolunda gitmesiydi. Ben böylesine güzel olacağını inan tahmin edemiyordum, inanılmazdı her şey. Endişelerim bir anda yerini heyecana ve mutluluğa bıraktı. Yorulmak nedir bilmeyen enerjin, o hoş sohbetin işine olan sadakatin ve bağlılığın bizi okadar onure etti ki anlatamam.Biz yorulduk poz vermekten ama sen güzel dost, asla yorulmak nedir bilmedin 🙂 Sabah saat 10:00 dan akşam 20:00’a kadar süren soluksuz çekimlerimizde. Her anı o kadar güzel ölümsüzleştirdin ki tarifi mümkün değil.

Biz bu mutlu yuvamızda el ele aşkla yaşlanırken, her albümüze göz gezdirdiğimizde inan seni hep anacak ve hatırlıyor olacağız. Çocuklarımıza ve belki kimbilir torunlarımıza dahi senden bahsetme fırsatı bulacağız. Sen güzel dost İyiki varsın hayatımızda seni tanımak güzeldi.
Erhan & Zeynep

Düğün fotoğrafı anlayışını peri masalına çeviren, masalsı bir gün geçirmenizi sağlayan fotoğrafçıdır. Çekim gününüz yağmurlu bile olsa çekim saatiniz geldiğinizde güneşin ortaya çıkmasını sağlayan bir pozitif enerji abidesidir. Hayatınızda ilk kez giydiğiniz kostümleri sanki yıllardır taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlayandır. Eşinize bakıp, iyi ki evet demişim demenizi de ilk aklınızdan geçiren de… Çekim günü yaşanabilecek aksilikleri bertaraf eden biriyle çalışıyor olduğunuz için kesinlikle memnun kalacaksınız. Bir sene önce çocukluk arkadaşımın çekiminde tanıştık Berk’le ve o gün bittiğinde düğün fotoğraflarımın kimin çekeceği belli olmuştu. Her şey için tekrar teşekkür ediyoruz. En özel günümüzü en özel şekilde sonsuzlaştırdığı için…

Kübra & Can

İşindeki profesyonelliği, enerjisi, güler yüzü ve tüm sorunlarımıza çözümleriyle Berk her an her dakika yanımızdaydı. Fotoğraf çekimlerinin stresli ve zorlu olacağını düşünen, fotoğraf çekiminden hoşlanmayan biz, sabahın erken saatlerinde başlayıp akşamın son ışıklarına kadar devam eden çekimlerin nasıl geçtiğini anlamadık 🙂 Berk sadece çekim anında değil, öncesindeki tüm hazırlık aşamalarında da her türlü sorunumuzla ilgilenen bir dost oldu bizim için. Onunla çalışırken gerçekten çok rahat hissediyorsunuz!

Bu özel günümüzü seninle ölümsüleştirdiğimiz, seninle paylaştığımız için gerçekten çok mutluyuz. Seninle konuştuğumuz ilk andan itibaren mükemmel bir iş çıkacağını bize hissettirmiştin, beklediğimizden de güzel şeyler çıkmış ortaya ! Eline, emeğine sağlık !

Rana & Sedat

Portfolyo

Sıkça Sorulan Sorular

Albüm Detayları