Almanya Save The Date Fotoğrafları

Almanya save the date için daha doğrusu her türlü fotoğraf çekimi için harika bir ülke. Mimarisi ve doğası her fotoğrafçısının hayallerini süsleyebilecek türden.

2016 sezonunda Almanya’da çok keyifli bir hafta geçirdim. Aile dostum olan Gülşen & Ali’nin Almanya’nın çok şirin bir kasabası olan Ilertissen’de gerçekleşecek olan kına törenleri için davet edilmiştim. Gerekli bilet ve vize işlemlerini tamamladıktan sonra tarihi beklemek kalmıştı.

Temmuz sonunda bulutlu bir günde Stuttgart’a inmiştim. Stuttgart ile konaklayacağım kasaba arası yaklaşık bir saat sürüyordu. Keyifli bir yolculuk sonrasında Balzheim kasabasına varmıştık.

almanya save the date

Çekim tarihimiz geldiğinde ilk olarak Illertissen’den başladık güzel kareler yakalamaya. Illertissen Almanya‘da Bavyera eyaletinde yer alan küçük ve şirin bir kasaba. 2015 tahmini nüfusu 17.000 civarında.

almanya save the date

Almanya için çekim planı yaparken, Gülşen & Ali çekim sırasında ne giyebilirler diye düşündüm. Aklıma geleneksel Alman kıyafetleri ile çekim yapma fikri geldi, Gülşen’de bu fikri çok beğenmişti ve çekim günü beni harika bir sürpriz bekliyordu.

almanya save the datealmanya save the date fotoğrafları

Balzheim’deki  sapsarı başaklarla örtülü tarlalar fotoğraflarımıza harika bir arka plan oluşturmuştu.

Çok keyifli bir save the date çekimi gerçekleştirdik Gülşen & Ali ile. Çekimimizin sonunda Samsun’daki düğünleri için çoktan plan yapmaya başlamıştık…

Yorumlar