Best Western Citadel Hotel Düğün Fotoğrafları

Tarihi yarımada sokaklarında dolaşmak her zaman çok keyif vermiştir. Tarihin içinde kaybolmak, kaybolurken fotoğraf çekmek gibisi yok. Bir yanda Ayasofya, Sultanahmet Camii bir yanda Ahır Kapı’nın keyifli sokakları ve deniz… Fotoğraf makineniz yanınızdaysa kesinlikle fotoğrafa doyacağınız bir gündesiniz demektir.

Ezgi & Fırat ile düğünlerinden 4-5 ay önce ofiste toplantımızı yapmış ve detayları konuşmuştuk. Her seferinde olduğu gibi zaman su gibi akmış ve düğün günü gelmişti. Düğün Best Western Citadel Hotel‘de yapılacaktı. Hazırlıklar yine hotelde gerçekleşecekti.

Ezgi’nin saç tasarımını daha önce bir kaç çekimimde birlikte çalıştığımız Vedat Özgül yapıyordu. Makyajı Canan Hızlı‘ya emanetti.

Çekimlerimize Best Western Citadel Hotel’in keyifli atmosferinde başladık ve hazırlıklar sonrası kendimizi tarihi yarımada sokaklarına attık. Keyifli dış mekan çekimimiz sonrasında otele gelerek otelin terasında çekimlerimize devam ettik. Zaman çabucak geçmiş ve düğün saati yaklaşmıştı. Çok keyifli ve eğlencesi hiç bitmeyecek bir düğün davetlileri bekliyordu.

Sizleri Best Western Citadel Hotel düğün fotoğrafları ile baş başa bırakıyorum.

best western citadel hotel düğünbest western citadel hotel düğünbest western citadel hotel düğün best western citadel hotel düğün

Yorumlar

Paylaş