Atatürk Arboretumu Düğün Fotoğrafları

Bilinirliği gün geçtikçe artan Atatürk Arboretumu İstanbul Avrupa yakası Bahçeköy semtinde bulunuyor. Ulaşımı oldukça rahat ancak özellikle yaz dönemi haftasonları otopark sıkıntısı yaşanabiliyor.

Arboretumlar bilimsel araştırma ve gözlem amacıyla orijini ve yaşları belli, her biri doğru ve dikkatli bir şekilde bir araya getirilmiş olan çoğunluğu ağaç ve diğer odunsu bitki taksonlarının uygun seçilmiş alanlarda yetiştirilip sergilendiği tabiat parçalarıdır. Başka bir açıdan bakıldığında arboretumlar eğitim ve bilimsel yanları ağır basan bilgi, emek ve sabırla meydana getirilmiş birer canlı bitki müzeleridir.

Sevgili dostlarım Imrak & Kaan ile bu harika mekanda gerçekleştirdiğimiz keyifli düğün hikayesi çekimine ait kareler ile baş başa bırakıyorum sizleri.

atatürk arboretumu düğün fotoğraflarıarboretum_irmak_kaan_02arboretum_irmak_kaan_03atatürk arboretumu düğün fotoğraflarıarboretum_irmak_kaan_05arboretum_irmak_kaan_06arboretum_irmak_kaan_07arboretum_irmak_kaan_08 arboretum_irmak_kaan_09arboretum_irmak_kaan_10arboretum_irmak_kaan_11atatürk arboretumu düğün fotoğraflarıarboretum_irmak_kaan_13arboretum_irmak_kaan_14atatürk arboretumu düğün fotoğraflarıarboretum_irmak_kaan_16arboretum_irmak_kaan_17arboretum_irmak_kaan_18arboretum_irmak_kaan_19arboretum_irmak_kaan_20

Yorumlar