Beyazıt’ın kelimeleri ile hikayeleri:

2 Eylül 2010 gününü hiç bir zaman unutmamak üzere hafızama kazınan güzelliği ile çalıştığım ofise arz-ı endam eden müstakbel eşimi açıkçası o gün kendisini görene kadar normal bir çalışan gibi olacağını düşünmüştüm. İşim gereği işe yeni başlayan kişilerin işe ilk giriş işlemlerini yaptığımdan sadece bir ad ve soyaddan ibaret kişi için ön hazırlıklarımı tamamladım.

Nefes alış verişimin yavaşladığı, kalp atışlarımın ise deliler gibi atmaya başladığı o erken pazartesi sabahında sakin olmaya çalışıp bir yandan da saçma bir hareket yapmamak için her şeyi kontrollü bir şekilde anlattığım ama bana bir ömür gibi gelen o ilk tanışma anımızı atlattım.

Günler günleri kovaladı, kısa konuşmalar keyifli sohbetlere, basit fikir alış verişleri derin anlamlı bilgi paylaşımlarına döndü ve günden güne kendisine açılarak kendisine olan aşkımı itiraf ettim.

Aynı şekilde benzer duyguların kendisinde de olduğunu öğrendikten sonra mutluluğum daha da bir arttı.

Bu güzel günleri takip eden zaman içerisinde kendisine evlilik teklif etmek için en uygun zamanı doğum günü olarak seçip hem kadim dostum hem de fikrimin detaylanması konusunda inanılmaz yardımlarda bulunan liseden sıra arkadaşım ve bir kaç güzel suç ortağı ile hiç beklemediği ve ihtimal vermediği bir an da üstelik bu unutulmaz anı ölümsüzleştirerek evlilik teklif ettim.

Evlilik Deyince :

[pull_quote_center]Sabahları kendisinden bir iki dakika önce uyanıp, uyandığında ilk bana bakan gözlerini görmenin bile paha biçilemez anlardan olduğu ve bu tüm güzel duyguların birleşimine ben evlilik diyorum…[/pull_quote_center]

Fotoğraf çekimi maceranız :

Bu konuyla ilgili olarak klasik düğün fotoğrafı çekim mantığının artık geride kaldığını düşünüyorum. İnsanların sabit bir fon önünde neredeyse ruhsuz yapılan çekimler yerine evlilik ve düğün stresini üzerinden atmanın çok kolay olduğu, eğlenceli bir kaç saat ile yüzünüzde tüm gün boyunca taşımaktan keyif aldığınız gülümseme ile yüksek moralinde getirdiği hoşnutluğun artık daha geçerli olduğunu düşünüyorum.


Kuaför Gelin : Makas / Etiler

Kuaför Damat : Mahalle / Üsküdar

Gelinlik : Şahin Moda Evi

Damatlık : Network

Gelin Buketi : Tarihi Ortaköy Çiçekçisi

 

Yorumlar

Paylaş