Büyük Anadolu Ereğli Hotel Düğün Fotoğrafları

2017 yazı neredeyse Türkiye’nin bütün şehirlerinde çok sıcak geçti. Sezonun en sıcak günlerinden birinde Şule & Hakan ile düğün törenleri için Karadeniz Ereğli’de bir aradaydık.

Şule & Hakan ile daha önce çok keyifli bir save the date çekimi yapmıştık. Bu tarz bir çekimi her çiftime öneriyorum. Düğün günündeki çekiminiz için bir ön prova niteliği de taşıyan save the date çekimlerinden elde ettiğiniz fotoğrafları Şule & Hakan gibi yaratıcı bir şekilde masaları numaralandırmak için de kullanabilirsiniz.

Sabah saatlerinde Karadeniz Ereğli’ye geldim ve Şule & Hakan ile buluştuk. Hazırlıklar ve düğün Büyük Anadolu Ereğli Hotel‘de gerçekleşecekti. Şule & Hakan’ın sayesinde her bir detay incelikle hazırlanmıştı. Şule’nin muhteşem gelin ayakkabıları Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyordu. Hazırlıklar sonrasında Karadeniz Ereğli’nin muhteşem manzarası eşliğinde dış mekan çekimimizi yaptık ve düğün töreni için otele döndük.

Harika bir ilk dans ile başlayan düğün, başladığı gibi keyifli bir şekilde devam etti. Sizleri Büyük Anadolu Ereğli Hotel düğün fotoğrafları ile baş başa bırakıyorum.

Büyük Anadolu Ereğli Hotel Düğün

Yorumlar

Paylaş