İstanbul’da yaşayan yada çekim için İstanbul’a gelebilme şansını yakalayabilen düğün fotoğrafçıları için doğal bir plato görevi üstlenen Büyükada, renkli sokakları, faytonları, manzarası ve daha sayılabilecek birçok avantajı ile fotoğraf çekimlerinin en karizmatik adreslerinden. Büyükada düğün çekimleri ada atmosferi ve yaşantısı ile doğru orantılı olarak çok keyifli ve rahat geçiyor.

Büyükada, Prens Adaları olarak da bilinen İstanbul açıklarındaki adaların en büyüğüdür. Eski Yunanca adı Prinkipos’dur. Prinkipos Yunanca’da Prens anlamına gelmektedir.

Sevgili Deniz & Fırat ile Büyükada’da gerçekleştirdiğimiz keyifli düğün çekimine ait kareler :

büyükada_düğün_fotoğrafı_1büyükada_düğün_fotoğrafı_2büyükada_düğün_fotoğrafı_3büyükada_düğün_fotoğrafı_4büyükada_düğün_fotoğrafı_5büyükada_düğün_fotoğrafı_6büyükada_düğün_fotoğrafı_7büyükada_düğün_fotoğrafı_8büyükada_düğün_fotoğrafı_9büyükada_düğün_fotoğrafı_10büyükada_düğün_fotoğrafı_11büyükada_düğün_fotoğrafı_12büyükada_düğün_fotoğrafı_13büyükada_düğün_fotoğrafı_14büyükada_düğün_fotoğrafı_15büyükada_düğün_fotoğrafı_16büyükada_düğün_fotoğrafı_17büyükada_düğün_fotoğrafı_18

Yorumlar