Green Blue Park Otel Düğün Fotoğrafları

Keyifli bir cumartesi günü sabah erken saatlerde Tuğçe ve ailesi ile Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Cadde Kuaför‘de buluştuk. İstanbul’daki hazırlıklarımızın ardından Sapanca’ya doğru yola çıktık…

Maalesef bahar İstanbul ve çevresinde yağışlı geçiyordu. Sabah hava ne kadar güneşli olsada yolda bulutlar gökyüzünü kaplamıştı.

green blue park otel düğün

Düğünün yapılacağı Sapanca Green Blue Park Otel’e geldiğimizde kır düğünü konsepti için hazırlıklar tamamlanmak üzereydi.

green blue park otel düğün

Hazırlıklar devam ederken ve henüz konuklar gelmeye başlamamışken dış mekan çekimlerimize başladık. Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası fotoğraflarımız için harika bir fon oluşturuyordu.

green blue park otel düğüngreen blue park otel düğünBulutlar gözümüzü korkutsada havayı umursamadan çekime devam ediyorduk. Manzara gerçekten inanılmazdı.

green blue park otel düğün

Mekan o kadar güzeldi ki her detay fotoğraflanmayı hakediyordu.

Kısa bir yağmur molasının ardından çekimimize devam ettik…

Green Blue Park Otel düğün fotoğraflarımız için mekanı keşfetmeye devam ediyorduk, konuklar gelene kadar keyifle çekimlerimizi yaptık.

Konuklar gelmeye başlamış ve nikah için hazırlıklar tamamlanmıştı. Tuğçe & Cemal’in yakın arkadaşları akşamki sürpriz dans şovu için hazırlanıyorlardı. Bu sırada Sapanca Gölü üzerinden batmakta olan güneş harika bir görsellik sunuyordu.

Ve nikah anı…

Nikah sonrasında sıra düğün yemeğindeydi, aradaki boşluktan yararlanarak birkaç kare daha çekebilirdim…

Tuğçe & Cemal ve arkadaşlarının yaptığı sürpriz dansla açılışını yaptıkları gece yeni başlıyordu…

Sevgili Tuğçe & Cemal’e birbirinden güzel pozları için teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum…

Yorumlar

Paylaş