Haydarpaşa Düğün Fotoğrafları

Simge & Ozan ile referans aracılığı ile tanışmış ve Kadıköy Baylan’da kahvelerimizi içerken detayları konuşmuştuk. Zaman her seferinde olduğu gibi çok hızlı geçmiş ve çekim günümüz gelmişti.

Hafif yağmurlu bir sonbahar sabahı Bağdat Caddesi’nde bulunan kuaför Hasan Yoldaş‘ta buluştuk.

Hasan Yoldaş’ın iş kalitesi zaten tartışılmaz ancak herşeyden önemlisi samimi yaklaşımı, yorulmak bilmeden çalışması ve fotoğrafçılar ile olan iletişimi çekim yapmaktan en çok keyif aldığım kuaförlerden biri olmasında sadece birkaç detay diyebilirim.

Fön vb. işlemlerin ardından sıra makyaja gelmişti. Daha önce defalarca makyaj uzmanı Serpil İkiz‘in makyaj yapım aşamasında fotoğraf çekme şansını yakalamıştım. Şans diyorum çünkü, Serpil Hanım’ın  sanat eseri niteliğindeki makyajları kendisinin samimiyeti ile birleşince çekim yapmaya doyamıyor insan.

Saç tasarımının yapılması için sıra Hasan Bey’deydi. Harika bir saç modelinden sonra çekimlere hazırdık.

Şansımıza trafiksiz bir gündeydik ve rahatlıkla Haydarpaşa’ya ulaştık. Demiryollarındaki yenileme çalışmaları nedeniyle Haydarpaşa artık aktif olarak kullanılan bir istasyon değil. Haydarpaşa düğün fotoğrafları için kalabalığın olmaması bir avantaj sayılabilir ancak içi boşken aynı heyecanı yaşayamıyor insan. Her zamanki gibi bilet satış gişelerinin olduğu büyük salonda çekime başladık. Sıra trenlerin olduğu alandaydı…

Girişte bulunan ve dışarıdan da harika bir görsellik sunan saatin önünde ters ışık çekimlerimizi de tamamlayarak Haydarpaşa’dan ayrıldık.

Trafik yine yüzümüze gülmüş ve rahat hızlı bir şekilde düğün yemeğinin yenileceği Grand Haliç Oteli‘ne rahat bir şekilde ulaştık. Yemek öncesi Simge & Ozan ile birkaç fotoğraf daha çektik ve sonrasında kendileri için anlamı olan detay çekimleri yaptım. Eğlence yeni başlıyordu ve gece uzun olacaktı. Çok keyifli bir çekim gerçekleştirdiğim ve iki dost kazandığım çekim için Simge & Ozan çiftine teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum…

  • haydarpaşa düğün fotoğrafları
  • haydarpaşa düğün fotoğrafları
  • haydarpaşa düğün fotoğrafları
  • haydarpaşa düğün fotoğrafları

Yorumlar

Paylaş