Kır Düğünü Fotoğraf Çekimi

Kır düğünü konsepti yaz günlerinin vazgeçilmez düğün alternatiflerinden. Unutulmaz bir kır düğünü için düğün organizasyon firması ve mekan seçimi doğru yapılmalı.

Yağmurlu bir Ağustos sabahı Selin & Eren ile Bostancı’da buluşarak Ömerli’ye doğru yola çıktık. Hava yağmurluydu ancak dış mekan çekimi sırasında bizi üzmeyeceğine dair inancımız tamdı. İlk durağımız Kasaba Evleri’nde bulunan Kuaför CE idi.

Hazırlıklar keyifli bir şekilde devam ederken Eren’in unuttuğu şapka ve gözlük detaylar için yeterince malzeme veriyordu bana.

Saç tasarımı bittikten sonra Selin ile Eren’i beklerken birkaç kare çekme fırsatı yakaladık…

Eren’in gelişiyle daha da hareketlendik.

Ve artık dış mekan çekimi için hazırlanma vakti gelmişti. Hazırlıklar için, düğünün de yapılacağı Riva’s Club‘e doğru yola koyulduk.

Dış mekan çekimi için daha önce birlikte keşif yaptığımız Ömerli’deki bir ormanlık alanı tercih ettik. Selin & Eren’in seçmiş olduğu düğün fotoğrafı aksesuarları ile çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik.

Biz dış mekan çekimi yaparken kır düğünü konsepti için hazırlıklar son sürat devam ediyordu ve davetlileri harika sürprizler bekliyordu.

Gelinlik ve damatlık zamanı…

Gelinlik ve damatlıklarını giyinmek üzere Riva’s Club’e geri dönen Selin ve Eren’in heyecanı hazırlıkları görünce daha da artmıştı. Birazda gelinlik ve damatlık ile fotoğraf çektirmek için yakınlarda bir mekana gittik ve aşağıdaki güzel kareleri yakaladık.

Nikah anı, ilk dans ve sonrası…

Harika detaylar ile süslenmiş masalar ve düğün alanı, açık havada eğlence ve unutulmaz anılar…

Selin & Eren Çamlıkaya çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar