Villa Riva Garden Düğün Fotoğrafları

Gün geçtikçe kır düğünlerine olan ilgi gittikçe artıyor. Yaz aylarının güzel havasından yararlanmak, kapalı mekanların kendine has basıklığından kurtulmak için çiftler kır düğünlerine yönelmiş durumdalar. Villa Riva Garden düğün mekanları arasında en keyiflilerinden. İstanbul’a yakın olması, Riva deresi üzerindeki eşsiz konumu ve bir kır düğünü için sunduğu alternatifler mekanı farklı kılıyor. Beykoz Öğümce köyü ile Bozhane Köyü arasında bulunan Villa Riva Garden’a Kavacık yolunu kullanırsanız ortalama 35-40 dk’da ulaşabiliyorsunuz.

Esra & Ersan ile sabah erken saatlerde Villa Riva Garden’da buluştuk. Tüm hazırlıklar ve dış mekan fotoğraf çekimimiz burada olacaktır. Sıcak bir Haziran günü olmasına karşın, hava durumu raporları gün içerisinde yağmur yağacağını söylüyordu.

Sabah çekimimize Esra & Ersan’ın düğün sırasında yapacakları dans şovunu prova ederken başladık. Kuaför ve makyöz geldiğinde yağmur yağmaya başlamıştı. Yağmurun yağması kapalı mekan alternatifi olmadığı için düğünü riske soksa bile morallerimizi bozmamıştık.

Hazırlıkların tamamlanmasına yaklaşık bir saat kala tüm yağmur bulutları dağıldı ve güneş kendini gösterdi. Artık keyfimizi kaçıran birşey olmadığına göre, harika bir dış mekan çekimim ve düğün eğlencesi bizleri bekliyordu. Sizleri bu güzel kareler ile başbaşa bırakıyorum.

villa riva garden villa riva garden villa riva garden villa riva garden villa riva garden villa riva garden villa riva garden

Yorumlar

Paylaş