Dış Mekan Çekimleri

Dış mekan çekimleri her sezon çiftlerin favori tercihleri arasında yer alıyor. Fotoğraf çekimini aynı güne sıkıştırmak istemeyen çiftler farklı bir tarihte çekim yaptırmak isteyebiliyor. Hatta bazı çiftlerimiz ile düğün hikayelerini fotoğraflıyor olsak dahi ayrı bir günde de dış mekan çekimi gerçekleştiriyoruz. Bu tarzda bir çalışmanın faydalarını buradan okuyabilirsiniz.

Hazırlıklarımıza Cenk Aydınlısoy‘un stüdyosunda başladık. Hazırlıkların ardından gelinlik ve damatlıklarını giyen Rana & Sedat ile yola koyulduk. Rotamızı Trakya tarafına doğru çevirdik. Doğal güzellikler çok fazla olduğu için oralarda çekim yapmayı çok seviyorum.

Gün içerisinde çok sıcak ve bunaltıcı olan hava çekime başladığımızda bulutlu ve rüzgarlı bir hal almıştı. Çok fazla olmayan rüzgar çoğu zaman fotoğrafçılar için keyifli bulunur. Duvağın uçuştuğu fotoğraflar bu sayede çok rahatlıkla çekilebilir, ama rüzgarın da çekimler için ciddi bir engel oluşturur.

Rana & Sedat ile çok keyifli bir gün geçirdik ve dış mekan çekimlerini deniz kıyısında sonlandırdık. Sizleri bu keyifli kareler ile baş başa bırakıyorum…

dış mekan çekimleri dış mekan çekimleri istanbul düğün fotoğrafçısı

Yorumlar

Paylaş