Flamm Düğün Fotoğrafları

Tatil denince akla ilk gelen, masmavi koyların ve eğlencenin bir arada olduğu, her gidenin tekrar gitmek istediği adına şarkılar yapılan Bodrum… İşimizin belkide en keyifli yanlarından birisi seyahat etmek. Her sezon mutlaka çekim yaptığımız Bodrum’a bu sefer Aylin & Can için gidiyorduk.

Aylin & Can’ın Cumartesi günü gerçekleşecek düğünleri için Cuma günü sabahında Bodrum’daydık. Cuma günü keyifli bir save the date çekimi yapacaktık.

Düğün Göltürkbükü‘nde yer alan Flamm‘deydi. Flamm; Bodrum mimarisini modern bir şekilde yorumlayarak tasarlanmış, 150 yıllık tarihi taş binaları, özel plajı ve bahçesiyle, sakin bir tatil gerçekleştirmek ve ayrıca keyifli bir düğün yapmak için çok güzel bir mekan.

Hazırlıklara Flamm’in düğün çiftleri için özel olarak ayırdığı 8 no’lu odada başladık. Aylin’in saç ve makyajı Elif Yokuş‘a emanetti. Hazırlıklara başladıktan kısa bir süre sonra Aylin’i yalnız bırakmayan arkadaşları pembe nedime sabahlıkları ile harika kareler yakalamamızı sağlıyordu. Aylin & Can’ın hazırlıkları devam ederken, Nature Bodrum Organizasyon‘da davetlilerin keyifli vakit geçirmesi için mekanı daha da güzelleştirmek ile meşguldu.

Hazırlıklar tamamlandı, sıra Aylin & Can’ın ilk buluşma anlarındaydı. Tanıklık ettiğimiz en güzel ilk buluşma anlarından birini yaşadık ve sonrasında süremiz elverdiğince dış mekan çekimi yaptık. İskelede kıyılan nihakın ardından eğlenceli bir gece misafirleri bekliyordu.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli düğünün birbirinden güzel Flamm düğün fotoğrafları ile başbaşa bırakıyorum.

flamm düğün fotoğraflarıflamm bodrum flamm beach bodrum düğünflamm bodrum

Yorumlar

Paylaş